ورود و ثبت نام

7 راهکار طلایی که شما را به یک فرد موفق تبدیل می کند

خب در این مقاله قصد داریم تا شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز رو با راهکار هایی که شما را به یک فرد موفق تبدیل می کند آشنا کنیم. تا به حال شده با خودتون فک کنید که اهداف تون در زندگی چیه و چه عملی باید در این راستا انجام داد.بعضی از ما […]

خب در این مقاله قصد داریم تا شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز رو با راهکار هایی که شما را به یک فرد موفق تبدیل می کند آشنا کنیم.

تا به حال شده با خودتون فک کنید که اهداف تون در زندگی چیه و چه عملی باید در این راستا انجام داد.بعضی از ما می توانیم آن را در ذهن خود حساب کنیم،مرتب تر بودن، هر روز تمرین کردن و شروع یک تجارت می تواند اهداف زندگی و رویاهای بزرگ و تغییرناپذیری بوجود آورد که سالهامیتوانیم آنهارا دنبال کنیم.آنها می توانند انگیزه فوق العاده ای برایتان بوجود بیاورند ، خصوصاً اگر شما بی وقفه نسبت به آنها عمل می کنید.همه ی ما در زندگی خود باید هدف داشته باشیم زیرا بدون هدف زندگی هیچ زیبایی نداره ،انسان به امید زنده است و هدف باعث بوجود آمدن امید در زندگی می شود.
 

سلامت جسمی خود را بهبود ببخشید


این هدف را روی مشعل قرار ندهید. اگر در حال تمرین هستید ،بیشتر تمرین کنید. هر روز زمانی را به سلامتی خود اختصاص دهید،می توانید به طور متناوب ورزش کنید و پیاده روی کنید یا در کلاس ها و فعالیت هایی ثبت نام می کنید که باعث شادی شما می شوند. عرق کردن نه تنها به بدن شما کمک می کند تا به حداکثر عملکرد بدنی خود برسد ، بلکه از نظر ذهنی مهارت بیشتری خواهید داشت – بیش از حد که تصور می کنید.

از سلامت روان خود مراقبت کنید


 

چه در دوره های ذهن آگاهی شرکت کنید ، چه در برخی از مشاوره های آنلاین شرکت کنید ، یا فقط سعی کنید با خود مهربان باشید ، مراقبت از سلامت روان شما هیچ مشکلی ندارد. درست مثل سلامتی جسمی ، اگر همگام با آن نباشید ، سلامت روانی شما نیز می تواند رو به وخامت بگذارد ، و حتی اگر فکر نکنید مسئله خاصی دارید که به ذهنتان خطور می کند ، به دست آوردن یک توضیح واضح است ذهن خود را بپذیرید و یک تفکر متعادل را بپذیرید.

 

شاید برایتان جالب باشد: تکنیک های طلایی افزایش انگیزه برای کنکور
 

 

از آنچه می خورید آگاه باشید

 

 

بیایید صادقانه بگوییم ، لذت بردن از پیتزا ، بستنی ، سیب زمینی سرخ کرده و نوشیدنی های گازدار باعث نمی شود شما یک شخص بد باشید. اما می تواند بر سلامتی شما تأثیر بسزایی بگذارد. بعضی روزها فقط می خواهید بگویید “چرا که نه؟”. و از زندگی خود لذت ببرید ، که کاملا خوب است. اما شما باید هدفی در زندگی خود ایجاد کنید تا بیشتر از آنچه می خورید آگاه باشید. بیاموزید که از کجا می آید ، درون آن چیست و اگر اخلاقی و سازگار با محیط زیست است. این به شما کمک می کند تا فرد بهتری شوید و تغییری در دنیای اطراف خود ایجاد کنید.

هفته ای یک چیز جدید امتحان کنید

 

هر هفته ، یک چیز جدید را امتحان کنید. خواه یک غذای جدید باشد ، هم یک تجربه جدید یا یک مهارت جدید. تا وقتی چیزی را امتحان نکردید به خود نگویید که دوست ندارید. همه چیز را امتحان کنید ، بیشتر اوقات بله بگویید ، و افق دید خود را گسترش دهید. اگر فکر خود را به روی آنها باز کنید ، از اینکه چه کارهایی می توانید انجام دهید شگفت زده خواهید شد.

سرانجام ، آیا اهداف زندگی وجود دارد که به این هدف اضافه کنید؟ هدف زندگی شما در حال حاضر چیست؟

 

هر روز بنویسید

 

چقدر خوب است ، وقتی پیر و فرتوت هستید ، بنشینید و خاطرات روزهای بیست ، سی و بیشتر از آن را بخوانید. افکار و ترسهایی که شما را آزار داده است. اشتباهاتی که کردی استرسی که داشتید که اکنون خیلی بد به نظر نمی رسد؟

نه تنها این ، تأمل در ورودی ژورنالی که یک ماه ، هفته یا حتی یک روز پیش عصبانی شده اید می تواند به شما کمک کند تا دیدگاهی را به احساسی که دارید اضافه کنید و به شما کمک می کند تا سرتان را به بازی جلب کند. نوت بوک Make It Happen اندازه و طرح مناسبی برای مجله روزانه شماست ، هر کجا که بروید می توانید آن را با خود داشته باشید و فضای کافی برای تمام افکار شما را در ذهن خود جای داده است. اگر این کار را هر روز عادت کنید ، خود را منظم تر ، ساختار یافته تر می بینید و احتمال اینکه چیزها را فراموش کنید کمتر است.

 

شاید برایتان جالب باشد: رتبه های برتر کنکور سراسری روزی چند ساعت مطالعه دارند؟
 

 

به افراد دیگر کمک کنید

 

سعی کنید وظیفه خود قرار دهید و به دیگران کمک کنید. خیلی راحت می توان وقتی شخصی در مقابل شما روی لوله ایستاد ، قلاب سنگ کرد ، گردشگران را از مسیر خارج کرد و به طور کلی هنگام کمک به دیدن شخصی که به کمک کیسه ها ، چمدان ها یا دستورالعمل ها کمک می کند ، ناسازگار است. بعضی اوقات زندگی پرمشغله مانع می شود. خواه یک دوست باشد یا یک غریبه ، اگر سعی کنید هدف خود را اختصاص دادن کمک به دیگران قرار دهید ، متوجه خواهید شد که در خود بسیار خوشحال و مثبت هستید.

مثلاً روز دیگر ، من به زن مسنی با کیف های مواد غذایی اش کمک کردم. او به من پاداش داد با کلمات مهربانانه ،احساس کردم فوراً روحیه ام بالا رفته و تصمیم گرفتم این احساس را منتقل کنم.

 

یک ماه پس انداز کنید

 

حداقل برای یک ماه ، پولی را که دارید پس انداز کنید و تا حد ممکن کم هزینه کنید. زندگی با بودجه اندک ممکن است کمی OTT به نظر برسد ، به خصوص اگر درآمد کافی برای تأمین هزینه های تجملاتی داشته باشید ، اما به شما قوانینی در مورد سلامت مالی را یاد می دهد ، به شما کمک می کند تا تخم مرغ لانه را سریعتر بسازید و به شما کمک می کند پیگیری کنید در واقع پول دارید

ما برنامه ریزی Getting Stuff Done را برای کمک به شما در این زمینه طراحی کردیم ، یک بخش کامل برای ردیابی هزینه های روزانه شما وجود دارد ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که با هدف پس انداز ماهانه خود در مسیر هستید!

 

شاید برایتان جالب باشد: جمع بندی به سبک رتبه های برتر در نوروز 1401
 

و کلام آخر…

برخی اهداف در زندگی وجود دارد که می توانید برای خود تعیین کنید و به شما کمک می کند تا فرد بهتری شوید ، منظور ما این است که نسخه ای بهتر، شادتر و مثبت تر از خودتان باشید. بهترین نسخه شما که احتمالاً می توانید باشید! خوب به نظر می رسد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اهدافتان را سخت و پیچیده نکنید و و همیشه به آنها عمل کنید و ببینید تا کجا می توانید پیش بروید.حال شما آماده هستید که بهترین نسخه ممکن از خود باشید.

ممنونم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید در این مقاله به بررسی 7 راهکار طلایی برای اینکه شما را به یک فرد موفق تبدیل کند پرداختیم. شما می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات از ما بپرسید مشاورین ما به آن ها پاسخ می دهند، ما را به دوستان خود معرفی کنید. گروه علمی آموزشی اندیشه برای شما آرزوی بهترین ها را دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید؛

کارشناسان گروه علمی آموزشی اندیشه آماده هستند تا به همه سوالات و ابهامات شما پاسخ بدهند. شما می توانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی گروه علمی آموزشی اندیشه با این کارشناسان در ارتباط باشید و از تجربه کارشناسان ما برای انتخاب بهترین ها استفاده کنید.

 

                               گروه علمی آموزشی اندیشه

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی گروه علمی آموزشی اندیشه استفاده نمائید.

  مشاوران
  گروه علمی آموزشی اندیشه

  پاسخگوی شما هستند

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *