ورود و ثبت نام

درباره‌ی ما

حضور در صدا و سیما

از سال 1394 گروه علمی آموزشی اندیشه جهت بهره مندی اکثر دانش آموزان از خدمات و برنامه های مجموعه اقدام به حضور در رسانه ملی گرفت که با استقبال بینظیر دانش آموزان مواجه شد.

که همین موضوع باعث شد نسبت به کیفی سازی و تنوع محصولات اقدام نماییم.

برگزاری اولین آزمون اندیشه

قطعا برگزاری آزمون آزمایشی نشان دهنده توان علمی هر موسسه  می باشد و نتیجه گرفتن رتبه های برتر آن موسسه در کنکور یعنی آزمون های آن موسسه درست و علمی بوده که گروه علمی آموزشی اندیشه علاوه بر نتیجه گرفتن رتبه های برترش در کنکور و استفاده از همین رتبه های برتر در طراحی و تحلیل آزمون ها و تشکیل یک تیم حرفه ای مشاوره و برنامه ریزی قدمی فراتر از بقیه موسسات در موضوع آزمون برداشته است.

حضور در نمایشگاهای بین المللی کتاب از سال 1393

حضور در نمایشگاه های کتاب و قرار گرفتن در کنار بقیه رقبا نشان دهنده توان رقابت می باشد که استمرار این موضوع باعث قوی تر شدن مجموعه و کسب تجربه را در بردارد که مجموعه اندیشه از ایم موضوع مستثنی نیست و همواره از سال 1393 در نمایشگاه های بین المللی کتاب حضور پر رنگ و درخشانی را دارد.

همایش تجلیل از رتبه های برتر آزمون اندیشه به مناسبت روز معلم

هر ساله تقدیر و تشکر از معلمان اندیشه و دانش آموزان رتبه برتر آزمون اندیشه به مناسبت روز معلم از ایده های خلاق اتاق فکر گروه علمی آموزشی اندیشه می باشد.

که از سال 1394 با برگزاری اولین آزمون ادامه دارد…

که هر ساله رتبه های برتر آزمون اندیشه در کنکور سراسری خوش می درخشند که همین موضوع نشان دهنده شباهت سوالات آزمون اندیشه با کنکور سراسری می باشد.

همایش های استانی گروه علمی آموزشی اندیشه

با حضور گروه علمی آموزشی اندیشه در رسانه های مختلف نظیر رسانه ملی و نمایشگاه های بین المللی کتاب و … آموزشگاه های مختلف کشور جهت بهره مندی دانش آموزانشان از خدمات آموزشی اندیشه نسبت به برگزاری همایش های درسی از گروه علمی آموزشی اندیشه دعوت بعمل می آورند و گروه علمی آموزشی اندیشه با حضور در استان های مختلف کشور و اعطای نمایندگی هر چه بیشتر خدمات آموزشی گروه علمی آموزشی اندیشه را انتشار می دهند.

سابقه همکاری گروه علمی آموزشی اندیشه به دو دهه قبل زمانی که بحث تالیف کتب کنکور برگزاری آزمون های آزمایشی و آرام آرام تهیه فیلم های آموزشی در حال شکل گرفتن بود برمیگردد رفته رفته این همکاری شکل جدیتری به خود گرفت و با برنده های آموزشی حال حاضر کشور نیز ادامه پیدا کرد و در نهایت پس از دو دهه کسب تجربه لازم در سال 1392 شرکت تعاونی فرهنگی هنری و علمی آموزشی پیروزان اندیشه توس با شماره ثبت 49515 به طور رسمی فعالیت خود را با برند اندیشه آغاز کرد.

این فعالیت به دلیل استقبال دانش آموزان شکل تازه تری به خود گرفت و با اعطای نمایندگی در اکثر استان های کشور و در پی آن برگزاری همایش ها و حضور در نمایشگاه های بین المللی ادامه بیدا کرد که همین فعالیت ها باعث شد این مجموعه در رده برندهای آموزشی محبوب و تراز اول کشور قرار بگیرد.

در ادامه مسیر بیشرفت مجموعه اندیشه با کمک گرفتن از اساتید علمی و برند کشور توانست هر چه بیشتر رضایت مندی دانش آموزان را جلب کند و از نظر محتوای آموزشی با دیگر رقبا رقابت نمایید.

با اخذ مجوزهای قانونی نظیر نشردیجیتال و نشر کتاب جایگاه خود را در میان دیگر موسسات آموزشی برند حفظ نماید پس از شکل گیری دپارتمانهای علمی و تخصصی قدم بعدی برگزاری آزمون های آزمایشی کنکور و پیشرفت تحصیلی بود که در سال 1394 با برگزاری اولین آزمون آزماشی شروع شد.

در تمام این مدت حلقه مفقوده نبود یک تیم قوی برای مشاوره و برنامه ریزی که با تیز بینی تیم علمی و دپارتمانهای تخصصی در سال 1396 توسط رتبه های برتر کنکور آغاز به کار کرد.

در حال حاضر گروه علمی آموزشی اندیشه با دو دهه تجربه آموزشی و یک دهه سابقه تولید فیلم های آموزشی و نشر کتاب ها و جزوات درسی و بهره مندی از دپارتمانهای تخصصی و استفاده از تیم حرفه ای مشاوره و برنامه ریزی با رتبه های برتر کنکور مدعی موفقیت دانش آموزان در آزمون ها و کنکور می باشد.

آنچه در اندیشه برای شما تدارک دیده ایم

 • پس از پیوستن در جمع دانش آموزان اندیشه ثبت نام شما جهت بهره مندی از خدمات گروه علمی آموزشی اندیشه آغاز می شود.
 • در ابتدا یک تیم کاملا حرفه ای متشکل از رتبه های برتر کنکور عملیات جراحی جهت پیدا کردن موقعیت درسی شما را آغاز می کنند. مثلا در چه درسی ضعیف هستید , علت ضعف , نوع خواندن و … 
 • در گام دوم عملیات درمان نقاط ضعف آغاز می گردد مثلا ساعت مطالعه مورد نیاز , منابع و تحلیل نهایی وضعیت درسی دانش آموز طی دو هفته از زمان ثبت نام با ارایه برنامه درسی منظم و تماس صوتی و تصویری ادامه پیدا می کند.
 • پس از دو هفته همراهی تیم علمی اندیشه در صورت تمایل دانش آموز ثبت نام نهایی آغاز میگردد این در حالیست که دانش آموز پیشرفت درسی خود را نسبت به دو هفته قبل کاملا لمس کرده است.
 • بهره مندی از کلاس های منظم در طول دوره که غالبا رایگان است.
 • بهره مندی از آزمون ها و تحلیل های آزمون منظم هر دو هفته یکبار که غالبا رایگان است.

فرصت‌های شغلی که گروه علمی آموزشی اندیشه در اختیار شما قرار می دهد

 • از تمامی دبیران و معلمان و همچنین رتبه های برتر کنکور سراسری سال های اخیر در مجموعه های ذیل دعوت به همکاری می نماید. 
 • عضویت در دپارتمان های تخصصی دروس کنکور اندیشه
 • عضویت در گروه مشاوران رتبه های برتر اندیشه
 • عضویت در تیم دبیران اندیشه جهت ضبط فیلم های آموزشی اندیشه
 • اعطای نمایندگی اندیشه

دستاورد گروه علمی آموزشی اندیشه

 • گروه علمی آموزشی اندیشه بعد از 3 دهه فعالیت افتخار دارد که در فضای آموزشی کشور بیش از هزار نفر از دانش آموزان کشور از خدمات آموزشی گروه علمی آموزشی اندیشه بهره برده اند.
 • همکاری با ۳ نسل از دبیران تراز اول کشور
 • همکاری بیش از 1300 نفر از مشاوران و رتبه های برتر کنکور با گروه علمی آموزشی اندیشه
 • تهیه , تولید و ضبط بیش از 16,000 ساعت فیلم آموزشی

ارتباط با ما

آدرس: تهران ، خ شهید نامجو ، خ شهید انوشیروان نصر آبادی ، ک جلالی